« Travanj 2024 »

Obavještavamo sve korisnike usluga Učeničkog servisa da se učlanjenja odnosno produljenja članstva vrše elektronskim putem (slanjem svih potrebnih dokumenata koje možete preuzeti na stranicama servisa) na e-mail učeničkog servisa: ucenicki.servis.lipa@gmail.com

Molimo da se pridržavate uputa s ove web stranice te dostavite potpunu dokumentaciju kako bi ista mogla biti obrađena u što kraćem roku.

Ugovori se preuzimaju na ulazu škole na adresi Kandlerova 48, Pula, od 11:00 - 13:00 sati ili slanjem poštom na adresu.

Obavještavamo sve korisnike usluga Učeničkog servisa da se upisnina za učlanjenje odnosno produljenje članstva NE NAPLAĆUJE.

UČLANJENJE U UČENIČKI SERVIS

Usluge Učeničkog servisa mogu koristiti redovni učenici srednjih škola s područja ISTARSKE ŽUPANIJE (Popis škola) s kojima je potpisan Sporazum za poslove posredovanja, isključivo tijekom zimskog, proljetnog i ljetnog odmora, trajanje kojeg je u tekućoj školskoj godini propisano odlukom Ministarstva znanosti i obrazovanja.

Član Učeničkog servisa može biti svaki učenik Škole s navršenih 15 godina, uz suglasnost zakonskog zastupnika, odnosno skrbnika.

Učlanjenje i produženje članskih iskaznica Učenički servis obavlja tijekom cijele godine.

• Za UČLANJENJE u Učenički servis potrebno je mailom dostaviti:
  1. uvjerenje (potvrdu) škole o redovitom školovanju za tekuću školsku godinu (učenici ŠTUT-a ne trebaju dostavljati potvrdu)

2. potpisanu privolu/suglasnost roditelja/skrbnika za rad maloljetnog učenika ILI potpisanu privolu/suglasnost za korištenje osobnih podataka za punoljetne učenike ( http://ss-tur-ugo-trg-pu.skole.hr/ucenicki_servis/obrasci )

3. otvoren tekući ili žiro račun u banci po izboru (DOSTAVITI PRESLIKU UGOVORA ILI KARTICE) - račun treba glasiti na učenika!

• Potvrdu možete i samostalno preuzeti prijavom u e - Dnevnik na poveznici: https://ocjene.skole.hr te u pripadajućem izborniku odabrati svrhu Potvrde – ostvarivanja prava kod sezonskog zapošljavanja učenika

• Za PRODULJENJE ČLANSTVA u Učeničkom servisu potrebno je dostaviti:
  1. uvjerenje (potvrdu) škole o redovitom školovanju za tekuću školsku godinu

Učenici koji su ranije upisani u Učenički servis, a žele i dalje koristiti usluge servisa trebaju priložiti potvrdu škole i potpisanu privolu/suglasnost roditelja (maloljetnici).
  • Maloljetni učenik može doći na učlanjenje bez pratnje roditelja, ali pod uvjetom da ima sve uredno ispunjene i potpisane dokumente koji se traže. Isto tako, roditelj može doći bez djeteta i obaviti sve u svezi učlanjenja sa potrebnom dokumentacijom.

VAŽNO!

Učenici koji pohađaju pučka otvorena učilišta, dopisne škole ili programe za stjecanje SSS uz plaćanje ne mogu biti članovi Učeničkog servisa (navedeno obrazovanje nije definirano kao redovno obrazovanje)