preskoči na sadržaj

Škola za turizam, ugostiteljstvo i trgovinu Pula

 

Razrednici  i zamjenici razrednika te vrijeme održavanja informacija za roditelje

 

 

RAZREDNIK

 

ZAMJENA RAZREDNIKA

 

INFORMACIJE ZA RODITELJE

Ia

Snježana Kupus

Mirjana Sladonja Sloser

1. i 3. četvrtak u 16,00

1. i 3. četvrtak u 12,00

Ib

Vesna Radetić

Marin Pekica

ponedjeljkom 9,40-10,30

četvrtkom 15,30-16,30

Ic

Ingrid Racan

Sandra Nakić

ponedjeljkom 11-12 Stoja

četvrtkom 15,40-16,30

Id

Jelena Popović

Morena Rumora

srijedom i  četvrtkom 12-14 sati dvorana Stoja četvrtkom 15,40-16,30 Kandlerova 48

Ie

Ana Mikulić

Ester Bilić Jurković

četvrtkom u 15,30

petkom 11-11,30

If

Igor Laki

Renata Pikot

četvrtkom u 16,00

Ig

Gabrijela Matijević

Barbara Jerman

Mišan

srijedom u 9,35 četvrtkom u 16,00

I h

Roberto Zović

Ivana Jelić

ponedjeljkom na Stoji 11-12 sati

IIa

Helena Mirković

Marina Šebešćen

ponedjeljkom 11,40-12,20 četvrtkom u 16,00

IIb

Katja Andačić

Vesna Pavletić

četvrtkom u 16,00

IIc

Sandi Siljan

Lana Buždon

četvrtkom i  petkom 12,30-13,00 na Stoji srijedom 13,50-15,00 na Stoji

IId

Danijela Božac Bulešić

Barbara Jerman

Mišan

srijedom u 11,35 četvrtkom u 16,30

IIf

Sandra Nakić-Pavlić

Ingrid Racan

četvrtkom  16,00 – 17,00

IIg

Fay Tićak

Igor Laki

ponedjeljkom u 10,25

četvrtkom u 15,30

IIeh

Ester Bilić Jurković

Ana Mikulić-Prod. Marina Bosak – Kuh

1.  četvrtkom u mjesecu u 15,45 i prema rasporedu nastavnika u učionici 9

IIIa

Mirjana Sladonja Sloser

Jasna Ivković

neparnim  četvrtkom u 16,00

IIIb

Barbara Jerman

Mišan

Gabrijela Matijević

četvrtkom u 16,00

ponedjeljkom u 9,40

IIIc

Morena Rumora

Jovanka Topalovićvidas

utorkom u 9,30

3.  četvrtkom u mj. 16,30-17,30 prema rasporedu

IIId

Dario Rajko

Marin Pekica

ponedjeljkom  9,30-10,00 četvrtkom 17-18 sati

IIIf

Igor Černjul

Irena Velkavrh

ponedjeljkom u 13,00 na Stoji

IIIg

Marina Šebešćen

Helena Mirković

1.  četvrtkom u mj. u 16,30 utorkom u 10,30 u Kandlerovoj i   srijedom u 11,45 na Stoji

IIIeh

Ivana Jelić

Aleksandar Sladonja

četvrtkom  16,00 – 17,00

IVa

Slobodanka Stanišić

Vesna Pavletić

četvrtkom 15,40-16,30

IVb

Irena Velkavrh

Vedrana Brajković

ponedjeljkom u 10,30

četvrtkom u 16,30

IVc

Lana Buždon

Katja Andačić

četvrtkom u 10,30-11 i u 16,00-16,30

IVd

Fatima Kalamujić

Irena Kiss

četvrtkom u 10-10,30  i u 16,00-16,30


Kalendar
« Studeni 2018 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 1 2
3 4 5 6 7 8 9
Prikazani događaji

Tražilica


Napredno pretraživanje
Traži
CMS za škole logo
Škola za turizam, ugostiteljstvo i trgovinu Pula / Kandlerova 48, HR-52100 Pula / www.ss-tur-ugo-trg-pu.skole.hr / ured@ss-tur-ugo-trg-pu.skole.hr
preskoči na navigaciju