preskoči na sadržaj

Škola za turizam, ugostiteljstvo i trgovinu Pula

 

Razrednici  i zamjenici razrednika te vrijeme održavanja informacija za roditelje

 

 

RAZREDNIK

ZAMJENIK RAZREDNIKA

INFORMACIJE

ZA RODITELJE

I.a

Helena Mirković

Marina Šebešćen

Ponedjeljkom 9.40-10.30

Četvrtkom u 17.00

I.b

Katja Andačić

Vesna Pavletić

Četvrtkom u 16.30

I.c

Sandi Siljan

Gabrijela Matijević

ponedjeljak 08.30 - 09.30,  

utorak 08:30 – 10.30

srijeda 09:00 – 09.30, 

četvrtak  13.00 – 18.00

petak  13.30 -14.30 na Stoji (1. kat)

I.d

Danijela Božac Bulešić

Lana Buždon

Četvrtkom 16.00-17.00

I.eh

Ester Bilić Jurković

Marina Bosak

2. i 4. četvrtak u mjesecu u 15.30

Ostale dane prema rasporedu

I.f

Sandra Nakić-Pavlić

Ingrid Racan

Četvrtkom u 16.00

I.g

Fay Tićak

Igor Laki

Ponedjeljkom u 9.00

Četvrtkom u 16.00

II.a

Mirjana Sladonja Sloser

Jasna Ivković

Neparnim četvrtkom u 17.00

Ostale dane prema rasporedu po dogovoru

II.b

Barbara Jerman Mišan

Gabrijela Matijević

Četvrtkom u 16.30

Ponedjeljkom u 9.40

II.c

Morena Rumora

Jovanka Topalović-Vidas

Četvrtkom satnica  po dogovoru

Svaki dan prema rasporedu

II.d

Dario Rajko

Danijela Božac-Bulešić

Četvrtkom u 16.30

II.eh

Ivana Jelić

Kristina Božac

Četvrtkom u 17.00

Petkom  u 11.40

II.f

Igor Černjul

Irena Velkavrh

Četvrtkom u 13.00 na Stoji i u 16.00 u Kandlerovoj prema dogovoru

II.g

Marina Šebešćen

Alenka Patrun

Četvrtkom u 16.30

Utorkom u 9.00

III.a

Slobodanka Stanišić

Vesna Pavletić

Četvrtkom 15.30-16.30

Petkom 10.25-11

III.b

Irena Velkavrh

Vedrana Brajković

Četvrtkom u 10.30

1. i 3. četvrtak u mjesecu u 16.30

III.c

Lana Buždon

Katja Andačić

Četvrtkom u 16.30

Srijedom u 10.30

III.d

Fatima Kalamujić

Irena Kiss

2. i 4. četvrtak u mjesecu 17.00 – 18.00

1. i 3. srijedu u mjesecu ujutro  9.40-10.15

III.e

Jasna Ivković

Helena Mirković

Četvrtkom od 14.00

III.f

Ingrid Racan

Sandra Nakić-Pavlić

Četvrtkom u 17.00

Petkom u 10.40

III.g

Igor Ciceran

Kristina Božac

Četvrtkom 18.00-19.00 Stoja

Srijedom 10.30-11.00 Stoja

Utorkom 11.00-11.30 Kandlerova

III.h

Robert Perić

Aleksandar Sladonja

Četvrtkom 16.00-16.30 na Stoji

IV.a

Gabrijela Matijević

Astrid Glavičić

Četvrtkom u 18.00

IV.b

Snježana Kupus

Vesna Radetić

Četvrtkom u 18.00

Srijedom u 12.00

IV.c

Irena Kiss

Fatima Kalamujić

1. četvrtak u mjesecu u 16.00

Petkom u 9.30

IV.d

Alenka Patrun

Fatima Kalamujić

2. i 4. četvrtak u mjesecu u 16.30

Srijedom u 11.30

 


Kalendar
« Svibanj 2018 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
30 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
Prikazani događaji

Tražilica


Napredno pretraživanje
Traži
CMS za škole logo
Škola za turizam, ugostiteljstvo i trgovinu Pula / Kandlerova 48, HR-52100 Pula / www.ss-tur-ugo-trg-pu.skole.hr / ured@ss-tur-ugo-trg-pu.skole.hr
preskoči na navigaciju